Міжнародна акціяНовини

ПОРТУГАЛІЯ ЗАПАЛИЛА СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ ЗА ЖЕРТВАМИ ГОЛОДОМОРУ

6 жовтня 2018 року у місті Фатіма у Санктуарії Діви Марії було проведено міжнародну акцію «Запали свічку пам’яті» з нагоди відзначення в Португалії 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Санктуарій Діви Марії – один із найбільших Санктуаріїв у світі, побудований на місці, де у 1917 році відбулося чудо об’явлення Пресвятої Богородиці трьом дітям-пастухам.
У заході взяли участь Посол України в Португалії Інна Огнівець, дипломати Посольства, члени їхніх родин, численні активісти та молодь української громади з усіх куточків Португалії, представники СУМ, представники релігійних кіл України в Португалії та ін.
Священники УКГЦ у Португалії провели панахиду за упокій померлих українців у 1932-1933 роках внаслідок злочинних дій сталінського режиму.

Із промовою виступила Посол України в Португалії Інна Огнівець, яка розповіла про значення організованої цьогоріч по всьому світу Міжнародної акції, нагадала про масштаби та наслідки, організованого радянською владою Голодомору-геноциду українського народу, а також підкреслила важливість збереження пам’яті про мільйони безвинних жертв Голодомору та передачі знань нащадкам про злочин геноциду.
На завершення заходу всіма учасниками акції були запалені символічні 85 свічок у пам’ять жертв Голодомору.

Захід було організовано Посольством України в Португалії, Спілкою українців в Португалії і представниками української громади Португалії.

За матеріалами Посольства України в Португалії

Читайте також:

США ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

У ВАШИНГТОНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ЧАСИ ГОЛОДОМОРУ УКРАЇНЦІВ

СЕНАТ США ВИЗНАВ ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ ГЕНОЦИДОМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

РЕЗОЛЮЦІЯ СЕНАТУ США ЩОДО ВИЗНАННЯ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ ГЕНОЦИДОМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕКЛАД

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *