Міжнародна акціяНовини

ПОЛЬЩА ЗАПАЛИЛА СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ ЗА ЖЕРТВАМИ ГОЛОДОМОРУ

Представники української громади Польщі та українські дипломати вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Учасники Акції запалили свічки пам’яті біля пам’ятника жертвам Голодомору на Вольському кладовищі польської столиці. Про це інформує Посольство України в РП.

“До світової акції “Запали свічку пам‘яті”, присвяченої 85-м роковинам Голодомору в Україні 1932-1933 років долучилася сьогодні Варшава. Спільно з українською громадою та учнями українських суботніх шкіл працівники Посольства України в Республіці Польща на Вольському православному кладовищі біля меморіалу жертвам Голодомору запалили свічки та зачитали імена 85 дітей – невинних жертв геноциду українського народу”, – інформує дипломатичне представництво України в РП.

Перед учасниками пам’ятного заходу виступили радник-посланник України в Польщі Василь Зварич та голова Об’єднання українців в Польщі Петро Тима. Вони підкреслили, що потрібно берегти пам’ять про ці трагічні події початку XX cтоліття і передавати її наступним поколінням.

 

 

UA/PLДо світової акції «Запалімо свічку пам‘яті», присвяченої 85-м роковинам Голодомору в Україні 1932-33 рр….

Опубліковано Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі Субота, 3 листопад 2018 р.

 

За матеріалами Укрінформу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *